تبریک سال نو

تبریک سال نو

تعداد مشاهده : ۳۱۳ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

بسم الله الرحمن الرحيم

يا مقلب القلوب والأبصار، يا مدبر الليل والنهار، يا محول الحول والأحوال، حول حالنا الى أحسن الحال

فرا رسيدن سال نو همواره نويد بخش افكار تازه و تصميمات جديد براى آينده است. آينده اى كه همگان اميد دارند كه بهتر از گذشته باشد. تقارن بهار طبيعت با بهار معنويت و هم زمان شدن فروردين و ارديبهشت و خرداد با رجب و شعبان و رمضان را به فال نيك ميگيريم و اميد است كه بركت و معنويت اين ماه هاى عزيز در شكل گيرى افكار نو و تصميمات جديد تك تك ما تأثيرگذار باشد.

اميد كه تمام خوبى هايى كه نمادهاى سفره هفت سين باستانى به ما يادآورى ميكنند در سال جديد در زندگى مردم ملموس باشند. سنجدى كه نماد سنجیده عمل کردن و نشانه گرایش به عقل است، سیبى كه نماد سلامتی، زیبایی و عشق است، سبزه اى كه نماد حیات دوباره و شادابيست، سمنو كه نماد قدرت و سمبل خیر و برکت است، سيرى كه نماد تندرستى، مناعت طبع و قناعت است، سركه اى كه نماد تسليم و رضاست، سماقى كه نماد صبر و بردباريست، آيينه اى كه نماد روشنايى است و قرآنى كه يادآور توكل و توسل به خداوند متعال است.

فرارسيدن سال جديد را خدمت تمامى هموطنان عزيز در داخل و خارج از ايران، به ويژه دانشجويان گرامى در خارج از كشور و اعضاى محترم انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا تبريك گفته و سالى سرشار از تندرستى، شادى و موفقيت را از خداوند متعال برايتان آرزومندم.

انشاءلله كه تلاش ها و دستاوردهاى علمى دانشجويان و محققين گرامى در سال جديد راه گشاى رشد و تعالى ميهن عزيزمان ايران باشد.

محمدحسين اميرحسينى
دبير انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا

تبریک سال نو