بيانيه انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا در رابطه با حمله تروريستى در خوزستان

بيانيه انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا در رابطه با حمله تروريستى در خوزستان

تعداد مشاهده : ۱۱۵۸ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون. بار دیگر دشمنان قسم خورده و بزدل جمهوری اسلامی ایران دست به خون پاک دلبستگان راه حق و حقیقت آلودند و داغی بر غمهای ملت شریف ایران افزودند. گروهک تجزیه طلب و تروریستی الاحوازیه، که از آبشخور مزدوران سعودی تغزیه می کنند، همانا مصداق بارز سربازان لشکر عمر سعد هستند که برای اندک متاع دنیا، دست به هر جنایتی میزنند. وقوع این حادثه در آستانه سالگرد دفاع مقدس و پیش از نشست سازمان ملل در نیویورک و در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران در معرض هجمه‌های سنگین اقتصادی و جنگ روانی داخلی و خارجی دشمن قرار دارد، چند نکته را به ذهن متبادر می سازد. نخست آنکه حمله به مدافعان و سربازان این مرز و بوم، آن هم در هفته گرامیداشت دفاع مقدس، در واقع دهن کجی به جان، مال، ناموس و تمامیت ارضی و ارزشی همه ی ایران و مصداق بارز وطن فروشی است. کشتار کودکان بی گناه در کنار نظامیان به خاک و خون کشیده شده، نشان از خوی سبعیت و عدم پایبندی اینان به اصول اولیه انسانی می باشد. نکته دیگر اینکه وقوع این حادثه در روزهایی که ایران عزیز مورد شدیدترین تحریم های خارجی و التهابات داخلی است، نشان دهنده ی عمق در هم تنیدگی نفاق داخلی و شبکه استکبار جهانی می باشد. وابستگی مالی و ایدئولوژیک گروه الاهوازیه به آل سعود و خط گیری آنها از ارباب بزرگشان، آمریکای جهانخوار، بر همگان آشکار است.
اما مطمئنا این جماعت نابخرد نیز به سرنوشت عبرت آمیز یزیدیان پیش از خود دچار خواهند شد، چرا که نور حقیقت هرگز خاموش نمی شود.
((يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ)).
شهادت این جمع از سربازان جان بر کف میهن و همچنین زنان و مردان دلبسته به نظام اسلامی را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداء)، رهبر انقلاب و خانواده‌های آن عزیزان تسلیت می گوییم و از خداوند منان برای آنان علو درجات و همنشینی با سرور و سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین علیه السلام، را آرزومندیم.

والسلام علی من اتبع الهدی
انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا

بيانيه انجمن هاى اسلامى دانشجويان منطقه بريتانيا در رابطه با حمله تروريستى در خوزستان